INMET-AREENA              
  PYHÄJÄRVEN MONITOIMIHALLI OY            
                 
  JÄÄVUOROT              
  VIIKKO: 12              
  20.03.-26.03.2017              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti G&F PH 2 Taitoluistelu PH 2  
            10.00-11.30 11.00-13.30  
  Taitoluistelu PH 2 Liikuntatoimi PH 2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 3 KK-81 E-05 PH 2      
  14.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 14.30-16.00 Pohti E-05 Pohti F-08  
            Sarjapeli Leijonaliiga  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 1/3 Pohti C-01 PH 6 Pohti E-05+D-04 PH 1/2 Pohti E-06 PH 1 PyPo (PH 3)-Hermes (PH 1)  13.30-14.30 YJK (PH 4)-PyPo (PH 5)  
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 16.00-17.30 11.30-13.00 13.30-14.30 PJK (PH 1)-RJK V (PH 3)  
              14.30-15.30 Jääkobrat (PH 6)-RJK P (PH 3)  
  Pohti E-06 PH 1 Pohti E-05+D-04 PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti Ladyt PH 3 Pohti E-05+D-04 PH 2/3 Curling, avoin harjoitus 14.30-15.30 RJK V (PH 3)-YJK (PH 4)  
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 17.30-19.00 15.00-16.00 15.30-16.30 RJK P (PH 3)-PyPo (PH 5)  
              15.30-16.30 Jääkobrat (PH 6)-PJK (PH 1)  
  Pohti C-01 PH 6 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 PPPC PH 7 Pohti C-01 PH 6 Curling -ilta    
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 19.00-20.30 16.00-22.00 Meconet Oy PH 2  
              16.30-18.00  
  Pohti Edustus PH 5       Pohti Edustus PH 5      
  20.30-22.00       20.30-22.00   Willisiat PH 4  
              18.00-19.30  
                 
  JÄÄVUOROT           PPPC PH 7  
  VIIKKO: 13           19.30-21.00  
  27.03.-02.04.2017              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Harrastekiekkoturnaus Taitoluistelu PH 2  
            10.00-21.00 09.00-13.30  
  Taitoluistelu PH 2 Liikuntatoimi PH 2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 2 Pohti E-06 PH 3      
  14.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30   Yleisöluistelu PH 1  
              13.30-15.00  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 1/3 Pohti C-01 PH 6 Talviklassikko Pohti C-01 PH 6      
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 Oppilaat (PH 3)-Yrittäjät (PH 1) 17.30-19.00   Pohti G&F PH 3  
        17.30-20.30     15.00-16.30  
  Pohti E-06 PH 1 Pohti E-05+D-04 PH 2 Pohti Edustus PH 5   Pohti E-05+D-04 PH 1/2      
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 PPPC PH 7 19.00-20.30   Meconet Oy PH 2  
        20.30-22.00     16.30-18.00  
  Pohti C-01 PH 6 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4   Pohti Edustus PH 5      
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00   20.30-22.00   Willisiat PH 4  
              18.00-19.30  
  Pohti Edustus PH 5              
  20.30-22.00           PPPC PH 7  
              19.30-21.00  
  Tiedustelut ja varaukset:            
  Jani Komulainen 044 445 7904            
  Keijo Kattainen 040 723 4889