INMET-AREENA              
  PYHÄJÄRVEN MONITOIMIHALLI OY            
                 
  JÄÄVUOROT              
  VIIKKO: 42              
  13.10.-19.10.2014              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti E-04 Taitoluistelu PH 2  
            Sarjapeli 11.00-12.30  
  Taitoluistelu PH 2 Liikuntatoimi PH 1 Pohti D-01 PH 1 Kaivos PH 3 HIFK A PH 2 PyPo (PH 3)-YJK (PH 1)     
  15.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 10.00-11.15 13.00-14.30 Leijona-kiekkokoulu PH 1  
              12.30-14.00  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3 Pohti C-99 PH 6 Pohti E-04 PH 2 Pohti C-99 PH 6 Pohti Edustus    
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 16.00-17.30 Sarjapeli Pohti G&F PH 3  
            PyPo (PH 5)-Kiekko-Karhut (PH 2)  14.00-15.30  
  Pohti D-01 PH 1 Pohti E-04 PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti Ladyt PH 3 Pohti D-01 PH 1 16.00-18.30    
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 17.30-19.00   Meconet Oy PH 2  
              15.30-17.00  
  Pohti C-99 PH 6 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 Köpöt PH 1 Pohti Edustus PH 5      
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 19.00-20.30   Willisiat PH 4  
              17.00-18.30  
  Pohti Edustus PH 5       Nurmimäki PH 2      
  20.30-22.00       20.30-22.00   PPPC PH 3  
              18.30-20.00  
  JÄÄVUOROT              
  VIIKKO: 43              
  20.10.-26.10.2014              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 2 Pohti C-99 PH 6 Pohti D-01 Pohti E-04  
  Mailaton Mailaton Mailaton Mailaton 16.00-17.30 Sarjapeli Sarjapeli  
  13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00   PyPo (PH 3)-JHT (PH 1)  PyPo (PH 3)-YJK (PH 1)   
          Pohti D-01 PH 1 13.00-14.30 10.00-11.30  
  Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 2 17.30-19.00      
  Mailallinen Mailallinen Mailallinen Mailallinen   Pohti Edustus Taitoluistelu PH 2  
  14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 Pohti Edustus PH 5 Sarjapeli 12.00-13.30  
          19.00-20.30 PyPo (PH 5)-HaU (PH 2)     
  Taitoluistelu PH 2 Liikuntatoimi PH 1 Pohti D-01 PH 1 Kaivos PH 3   16.00-18.30 Leijona-kiekkokoulu PH 1  
  15.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 Nurmimäki PH 2   13.30-15.00  
          20.30-22.00      
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3 Pohti C-99 PH 6 Pohti E-04 PH 2     Pohti G&F PH 3  
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00     15.00-16.30  
                 
  Pohti D-01 PH 1 Pohti E-04 PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti Ladyt PH 3     Meconet Oy PH 2  
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30     16.30-18.00  
                 
  Pohti C-99 PH 6 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 Köpöt PH 2     Willisiat PH 4  
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00     18.00-19.30  
                 
  Pohti Edustus PH 5           PPPC PH 3  
  20.30-22.00           19.30-21.00  
                 
  Tiedustelut ja varaukset:            
  Jani Komulainen 044 445 7904            
  Keijo Kattainen 040 723 4889