INMET-AREENA              
  PYHÄJÄRVEN MONITOIMIHALLI OY            
                 
  JÄÄVUOROT              
  VIIKKO: 03              
  16.01.-22.01.2017              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti G&F PH 1 Leijona-kiekkokoulu PH 1  
            13.30-15.00 09.30-11.00  
  Taitoluistelu PH 2 Liikuntatoimi PH 2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 3 Pohti E-06 PH 3      
  14.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 PPPC Taitoluistelu PH 2  
            Winter Cup 11.00-13.30  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 1/3 Pohti C-01 PH 6 Pohti E-05+D-04 PH 1/2 Pohti E-05+D-04 PH 1/2 15.00-15.40 PPPC (PH 7)-TehoHockey (PH 2)     
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 15.40-16.30 KiekkoKonnat (PH 3)-Normet (PH 6) Pohti E-05  
            16.30-17.10 PPPC (PH 7)-Eagles (PH 1) Sarjapeli  
  Pohti E-06 PH 1 Pohti E-05+D-04 PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti Ladyt PH 3 Pohti C-01 PH 6 17.10-18.00 Normet (PH 6)-TehoHockey (PH 2)  PyPo (PH 3)-Cowboys (PH 1)   
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 18.00-18.45 KiekkoKonnat (PH 3)-Eagles (PH 1) 13.30-15.00  
                 
  Pohti C-01 PH 6 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 PPPC PH 7   Pohti Edustus PH 5 Pohti Edustus  
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00   18.45-20.15 Sarjapeli  
              PyPo (PH 5)-SuPS (PH 2)   
  Pohti Edustus PH 5           16.00-18.30  
  20.30-22.00              
              Meconet Oy+Willisiat PH 1/4  
              18.30-20.30  
                 
  JÄÄVUOROT           PPPC PH 7  
  VIIKKO: 04           20.30-22.00  
  23.01.-29.01.2017              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti G-09 Taitoluistelu PH 2  
            Leijonaliiga 11.00-13.30  
  Taitoluistelu PH 2 Liikuntatoimi PH 2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 3 Pohti E-06 PH 3 10.00-11.00 TeKi (PH 4)-PyPo (PH 5)    
  14.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 10.00-11.00 HaU V (PH 6)-YJK M (PH 2) Pohti G&F PH 3  
            11.00-12.00 HaU M (PH 6)-YJK M (PH 2) 13.30-15.00  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 1/3 Pohti C-01 PH 6 Pohti E-05+D-04 PH 1/2 Pohti E-05+D-04 PH 1/2 11.00-12.00 YJK V (PH 2)-HaU V (PH 6)    
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 12.00-13.00 TeKi (PH 4)-YJK V (PH 2) Leijona-kiekkokoulu PH 1  
            12.00-13.00 PyPo (PH 5)-HaU M (PH 6) 15.00-16.30  
  Pohti E-06 PH 1 Pohti E-05+D-04 PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti Ladyt PH 3 Pohti C-01 PH 6      
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 KalPa D-03 Meconet Oy PH 2  
            Harjoituspeli 16.30-18.00  
  Pohti C-01 PH 6 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 PPPC PH 7 Pohti Edustus PH 5 KalPa AAA (PH 3)-Kärpät AAA (PH 1)    
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 13.00-15.30 Willisiat PH 4  
              18.00-19.30  
  Pohti Edustus PH 5         Kärpät D-03    
  20.30-22.00         Harjoituspeli PPPC PH 7  
            KalPa AA (PH 4)-Kärpät AA (PH 2) 19.30-21.00  
  Tiedustelut ja varaukset:       15.30-18.00    
  Jani Komulainen 044 445 7904            
  Keijo Kattainen 040 723 4889